Producenci
TISSOT Bridgeport
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT Bridgeport
Zegarek męski Tissot Bridgeport prezentuje szyk i elegancję, które zwracają uwagę tarczą dekorowaną oryginalnym wzorem,i koronką . Mechanizm kwarcowy zachwyca precyzją. Ochronę tarczy zapewnia wytrzymałe szkło szafirowe.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T097.410.11.058.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Grafitowy |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |