Producenci
TISSOT Bella Ora Piccola
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T103.110.16.033.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Owalny |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 24,4/27,4mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7,70mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 12,00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Brązowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka |
| INFORMACJE DODATKOWE | mały ekundnik |