Producenci
TISSOT BELLISSIMA SMALL LADY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT BELLISSIMA SMALL LADY
- TRADYCYJNE GILOSZOWANIE NA TARCZY
- OKIENKO DATOWNIKA NA GODZINIE 6
- BIAŁY CERAMICZNY KABOSZON NA KORONCE
- BRANSOLETA PERFEKCYJNIE ZINTEGROWANA Z KOPERTĄ
Istnieją rzeczy, których piękno nie przeminie nigdy. Ten kunszt można odnaleźć w ponadczasowej, małej formie zegarka Bellissima. Modelu, który niezmiennie pozostaje modny i pożądany przez wielbicielki wyszukanego i niebanalnego piękna. Myśl przewodnia towarzysząca przy projektowaniu tego modelu to chęć stworzenia zegarka, który będzie nam towarzyszył w magicznych chwilach i podczas wyjątkowych okazji. Nie wyklucza to jednak, że ten model idealnie sprawdzi się również na co dzień. Pozwól odmienić swój z pozoru zwykły dzień i poczuj się wyjątkowo za sprawą zegarka Tissot Small Bellissima.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T126.010.22.013.01 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Lady |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 26mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 6,9mm |
| WAGA KOPERTY | 59g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 4mm |
| RODZAJ SZKŁA | Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F03.111 |
| KALIBER | 7 3/4''' |
| ŚREDNICA | 17,2 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 364 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (battery end-of-life indicator) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary, Różowe złoto 5N |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |