Producenci
TISSOT BELLA ORA ROUND
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT BELLA ORA ROUND
Diabeł tkwi w szczegółach – to powiedzenie doskonale pasuje do zegarka Tissot Bella Ora, w którym przemyślany i wytworny rezultat jest dziełem niezwykle misternych detali. Fantazyjnie zakrzywione szkiełko, wklęsły bezel oraz koronka z kaboszonu nadają luksusowego charakteru zwiewnej sylwetce, a wygładzone rogi koperty oraz rzymskie indeksy dodają dojrzałości i prestiżu. Inne dekoracyjne detale, jak bransoleta ze stali biżuteryjnej czy drobny sekundnik na tarczy, przydają elegancji zegarkowi będącemu synonimem kobiecości i wyrafinowania.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T103.210.16.018.00 ZNAJDŹ SKLEP |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Lady |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 38mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7,1mm |
| WAGA KOPERTY | 41g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 16mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie i indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F06.111 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | bateria typu Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | GMSD |
| FUNKCJE | Wskaźnik wyczerpania baterii (End of Life) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czerwony |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |