Producenci
SwaBELLE DE SET
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SWATCH BELLE DE SET
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | GZ318 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Roland Garros |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 34mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,75mm |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |