Producenci
SWATCH SKINNOIRIRON
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SWATCH SKINNOIRIRON
Najbardziej wytrzymałe wydanie linii SKIN to wyrazisty i jednocześnie wyjątkowo smukły projekt, który podkreśli Twój wyjątkowy styl. Jego nazwa SKINNOIRIRON jest tak trudna do wymówienia jak to, żeby się w nim nie zakochać. Czarny silikonowy pasek, koperta z polerowanej stali i fluorescencyjne wskazówki przygotują Cię na najbardziej wymagające chwile dnia.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | SYXS100 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Skin Irony |
| RODZAJ | Damski, Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 38mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 5,80mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |