Producenci
SWATCH DOT AROUND THE CLOCK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | LK370 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 25.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 14.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Czarno biały |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka,polimer |