Producenci
SWATCH BIG BOLD JELLYFISH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SWATCH BIG BOLD JELLYFISH
Mroźny Big Bold Jellyfish ma mleczny, półprzezroczysty pasek i przezroczystą tarczę, która pozwala spojrzeć wprost przez jego imponującą kopertę 47 mm.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | SO27E100 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | CORE |
| RODZAJ | Damski, Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 47mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11,75mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Przezroczysty |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Gumowy |
| KOLOR PASKA | Przezroczysty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamra |