Producenci
SWATCH BARNS-GRAHAM'S ORANGE AND RED ON PINK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SWATCH BARNS-GRAHAM'S ORANGE AND RED ON PINK
Ten zegarek z kolekcji Swatch x Tate Gallery zdobi nadruk pracy autorstwa Wilhelminy Barns-Graham Orange and Red on Pink, widoczny na tarczy, matowej jasnoróżowej kopercie i pasku. Czarne indeksy nadrukowano na szkle, podczas gdy czas wskazują różowe wskazówki godzinowa i minutowa oraz biała wskazówka sekundowa. Przezroczysta matowa szlufka ma nadrukowane logo Tate Gallery. Wilhelmina Barns-Graham Orange and Red on Pink 1991. © Wilhelmina Barns-Graham Trust. Photo: Tate / © Tate
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | SUOZ362 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | New Gent |
| RODZAJ | nie dotyczy |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 41.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.85mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Pomarańczowy |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Różowy, pomarańczowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka,polimer |