Producenci
SWATCH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SWATCH SKINME
Design zegarka SKINME charakteryzuje prostota, którą uwydatnia ultracienki jasnoszary silikonowy pasek z delikatną czarną obwódką. Jasnoszara tarcza ozdobiona została kryształowymi indeksami.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | SVOB102 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Skin |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 36,80mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 5,40mm |
| KOLOR TARCZY | Szary |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |