Producenci
SKYBOND
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | YVS409 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | IRONY-CHRONO |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 43.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12.67mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Grafitowy |
| INDEKSY | cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tekstylny |
| KOLOR PASKA | Czarny,biały,niebieski |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |