Producenci
RED RIVERS AND MOUNTAINS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | SO29Z105 |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 41.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.85mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Przeźroczysty |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | odcienie czerwieni |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka, polimer |