Producenci
POWDER PLUM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
POWDER PLUM
Ten wesoły zegarek ma fioletową tarczę z nadrukowanymi białymi liczbami i indeksami oraz czerwonymi wskazówkami godzinową i minutową w przezroczystej błękitnej kopercie. Jego pasek jest od góry błękitny, a od dołu fioletowy z wyraźną fakturą.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | LL126 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Swatch Essentials |
| RODZAJ | nie dotyczy |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 25.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Błękitny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |