Producenci
DS Action 34.5mm Powermatic 80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DS Action 34.5mm Powermatic 80
Ocean jest w ciągłym ruchu – podobnie jak życie. Certina DS Action 34.5 mm doskonale sprawdzi się jako idealny towarzysz w nowoczesnym modelu życia codziennego, niezależnie od tego, czy pozwalasz sobie na dryfowanie, czy też wolisz płynąć pod prąd. Niewielka średnica 34,5 mm sprawia, że ten sportowy i elegancki zegarek można nosić nawet na smukłym nadgarstku.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | C032.007.11.041.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | DS Action |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30 ATM (300m, 984ft, 30bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 34.50mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.90mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 18.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Powermatic 80 Nivachron |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |