Producenci
DISNEY ZEGAREK STITCH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | LAS9011 |
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | LILO I STITCH |
| RODZAJ | Uniseks |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 1 ATM ( 10m, 30ft, 1bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 33.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Mineralne |
| KOLOR TARCZY | Różowo niebieski |
| INDEKSY | cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Niebiesko różowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |