Producenci
DISNEY ZEGAREK POKEMON
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | POK4320 |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Uniseks |
| KSZTAŁT KOPERTY | Kwadratowy |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 1 ATM ( 10m, 30ft, 1bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 35/35 |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| INDEKSY | CIEMNY, CYFROWY |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Żółty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |