Producenci
DISNEY ZEGAREK MYSZKA MICKEY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | MK1195 |
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Uniseks |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 1 ATM ( 10m, 30ft, 1bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 33.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 16.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Mineralne |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Gumowy |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |