Producenci
DISNEY ZEGAREK BARBIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | BAB4070 |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Kwadratowy |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 1 ATM ( 10m, 30ft, 1bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 35.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| KOLOR TARCZY | Czarny , wyświetlacz cyfrowy |
| INDEKSY | Brak |
| MODEL | Elelktroniczny |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Gumowy |
| KOLOR PASKA | Odcienie różu |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |