Producenci
DE TRAVERS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DE TRAVERS
Klasyk w cukierkowych kolorach na ten sezon. Zegarek DE TRAVERS (LW146) to piękny element stylizacji z tarczą w morskim kolorze z jasnoróżowymi cyframi arabskimi oraz pomarańczowymi i żółtymi wskazówkami. Biała koperta została ozdobiona zielonymi wzorami, a pasek wykończono dwoma odcieniami różu: jasnym od strony dwunastej godziny i wyrazistym od szóstej.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | LW146 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 25.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Biały,ODCIENIE RÓZU |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |