Producenci
CERTINA DS CAIMANO CHRONO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CERTINA DS CAIMANO CHRONO
Męski zegarek Certina DS Caimano Chronograph ze skórzanym paskiem i systemem wymiany bez użycia narzędzi.
Klasyczne rozszerzenie kolekcji DS Caimano.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | C035.417.16.037.01 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | DS Caimano |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11,51mm |
| WAGA KOPERTY | 70g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe z antyrefleksem |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Indeksy, cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.212 Precidrive |
| FUNKCJE | Chronograf, COSC Chronometr , datownik, Wskaźnik wyczerpania baterii EOL |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Brązowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Bezpieczne zapięcie motylkowe na 2 przyciski |