Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adriatica kobiet ceniących klasykę i wszechstronność w modzie. Zegarek doskonale współgra z szeroką gamą stylizacji, od casualowych zestawień, po bardziej formalne kompozycje, czy wieczorowe sukienki o prostym kroju. Idealny na codzienne wyjścia, spotkania biznesowe oraz rodzinne uroczystości, model ten podkreśla indywidualny charakter noszącej go osoby, harmonizując z aktualnymi trendami klasycznej mody.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A3537.51B3Q |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 30.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 8.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Mineralne |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy, cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |