Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zegarek Adriatica utrzymany w srebrnej tonacji, elegancki, damski napędza go szwajcarski mechanizm kwarcowy. Na budowę urządzenia składają się koperta i bransoleta odlane ze stali szlachetnej oraz cyferblat z masy perłowej z motywem kwiatowym, przykryty szkłem mineralnym. Produkt jest odporny na niewielkie zachlapania i wilgoć. Gwarancja producenta wynosi 2 lata.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A3761.517FQ |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 30.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 8.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Mineralne |
| KOLOR TARCZY | Biała masa perłowa |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie jubilerskie |