Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zegarek męski o subtelnym pięknie i solidności. Koperta i bransoleta wykonane ze stali szlachetnej. Prezentuje się nie tylko stylowo, ale również wytrzymale. Wyposażony w indeksy w formie klasycznej i arabskiej, zegarek oferuje czytelne wskazania godzin.
Dodatkowy urok nadaje mu subtarcza sekundnika umieszczona u dołu, a mineralne szkło pokryte powłoką szafirową zapewnia nie tylko klarowność, ale i ochronę przed zarysowaniami. To nie tylko narzędzie do mierzenia czasu, ale także wyrafinowany dodatek dla mężczyzny ceniącego klasykę i solidność.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A8279.5154Q |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 41.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Mineralne |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | dodatkowa tarcza sekundnika |