Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A8272.R264QF |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Nowoczesna klasyka |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 44.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | Czas dobowy 12/24h, dzień tygodnia i miesiąca |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |
| INFORMACJE DODATKOWE | Bezel i indeksy w kolorze różowego złota |