Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancki męski zegarek Adriatica działa w oparciu o szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA F06. Jego kopertę wykonano ze złotej stali szlachetnej i zawieszono na takiej samej bransolecie. Model ten ma okrągłą srebrną tarczę z indeksami liniowymi, cyframi arabskimi przy godzinie 6 i 12 oraz datownikiem dni miesiąca - została ona przykryta szkłem mineralnym. Wodoszczelność produktu wynosi 5 ATM.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A8269.1153Q |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 44.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Mineralne |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | datownik |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Złoty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |