Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adriatica to zegarek dla mężczyzn, którzy cenią klasyczny design i wysoką jakość materiałów. Do wykonania koperty i bransolety modelu użyto odpornej na korozję stali szlachetnej w kolorach srebra i złota. Pod twardym szkłem szafirowym umieszczono srebrną tarczę z datownikiem dni miesiąca. Całość działa w oparciu o mechanizm kwarcowy ETA F06 klasy Swiss Made. Wodoszczelność licząca 50 metrów zabezpiecza go przed większymi zachlapaniami. Gwarancja producenta wynosi 2 lata.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A1288.2117Q |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Szary |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | tarcza i bransoleta bicolor żółte PVD |