Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Męski zegarek Adriatica to nowoczesne połączenie trwałości i stylu. Stalowa koperta oraz bransoleta nadają mu solidny charakter, co sprawia, że jest idealny zarówno do codziennego noszenia, jak i na formalne okazje. Zegarek wyposażony jest w odporne na zarysowania szkło szafirowe. Zegarek napędza precyzyjny mechanizm Eta F06 Swiss Made, zapewniając niezawodność. Wodoodporność 5 ATM sprawia, że jest on odporny na codzienne zachlapania, co czyni go praktycznym wyborem dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia. Funkcjonalności dodaje datownik umieszczony na godzinie trzeciej.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A1288.R117Q |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Szary |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | datownik |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | koperta bicolor, różowe PVD |
| DATOWNIK | Tak |