Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A8306.51R7QF |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy liniowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | fazy księżyca ,dzień tygodnia ,dzień miesiąca |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |