Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Męski zegarek Adriatica to elegancki i wszechstronny model, który doskonale łączy klasyczny design z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej, zarówno koperta, jak i bransoleta są trwałe i odporne na korozję, a duże ogniwa bransolety nadajwarzyszem na co dzień. W jego wnętrzu znajduje się szwajcarski mechanizm kwarcowy zapewniający precyzyjne odmierzanie czasu. Funkcjonalnym dodatkiem jest datownik umieszczony na godzinie trzeciej, który umożliwia szybkie sprawdzenie aktualnej daty. Na tarczy znajdują się liniowe indeksy i subtelna skala minutowa w postaci drobnych indeksów arabskich, które ułatwiają odczyt czasu, a wskazówki pokryte substancją fluorescencyjną pozwalają na wygodne korzystanie z zegarka nawet w ciemności. Zegarek Adriatica to harmonijne połączenie klasyki, precyzji i funkcjonalności, idealne dla mężczyzn ceniących styl i jakość w codziennych dodatkach.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A8302.5113Q |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 24.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Mineralne |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | datownik |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |