Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A8277.2116QF |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Współczesna klasyka |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 43.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Szary |
| INDEKSY | Indeksy liniowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | datownik,dzień miesiąca,dzień tygodnia |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | bezel w kolorze złotym |
| DATOWNIK | Tak |