Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A8283.51R6CH |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczny,fasion |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Grafitowy |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami i zabezpieczeniem |
| INFORMACJE DODATKOWE | indeksy w kolorze różowego złota, dzień tygodnia ,miesiąc |
| DATOWNIK | Tak |