Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten zegarek to propozycja dla Klientów, którzy doceniają subtelność i ponadczasowy urok. Dzięki minimalistycznej estetyce ten model świetnie komponuje się z różnorodnymi stylizacjami. Idealnym wyborem będą zestawienia takie, które podkreślają jego formalny charakter. Zegarek doskonale sprawdzi się podczas spotkań biznesowych, rodzinnych uroczystości oraz codziennych wyjść w miejskim stylu. Jego uniwersalność czyni go nieodzownym elementem garderoby każdego mężczyzny dbającego o detale.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A8338.5213Q |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy liniowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |