Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A1191.Y214CHM |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczny,fasion |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 46.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 24.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Szary |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |