Producenci
Adriatica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zegarek męski Adriatica to wyraz szwajcarskiej precyzji i klasycznego stylu. Marka Adriatica od lat ceniona jest za wysoką jakość wykonania, elegancki design i niezawodne mechanizmy. To idealny wybór dla mężczyzn, którzy cenią ponadczasową estetykę, subtelny luksus i funkcjonalność. Zegarek sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i przy ważnych okazjach, podkreślając dobry gust i pewność siebie właściciela.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | A1144.5115Q |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 44.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Mineralne |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |