Producenci
TISSOT Everytime Medium
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T109.410.11.033.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Everytime |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 38.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 6.45mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie jubilerskie |