Producenci
Swatch Sorange
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swatch Sorange
Swatch Sorange LO114 Soczysty design zegarka SORANGE (LO114) i jego orzeźwiający matowy pasek w kolorze pomarańczowym przypomni Ci o witaminie C. Białą tarczę wyróżnia innowacyjny nadruk 3D oraz niebieska i żółta wskazówka. Wszystkie zegarki Swatch posiadają etykietę Swiss Made, gwarantującą szwajcarską jakość. Swiss Made ucieleśnia ideę jakości, która została ukształtowana na przestrzeni lat. Obejmuje techniczną jakość zegarków (punktualność, niezawodność, wodoodporność i odporność na wstrząsy), a także ich jakość estetyczną (elegancję i oryginalność projektu).
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | LO114 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 25.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Pomarańczowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |