Producenci
Swatch Amorgos
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | SUSJ100 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | nie dotyczy |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 13.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 24.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Biało żółty |
| INDEKSY | cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Biało żółty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |