Producenci
SWATCH T'SCHUSS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | SUOW137 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | New Gent |
| RODZAJ | Uniseks |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 41.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.85mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Jasny ,przeźroczysty |
| INDEKSY | Brak |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | jasny ,przeźroczysty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka,polimer |