Producenci
SWATCH THINK TIME WHITE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SWATCH THINK TIME WHITE
Innowacja Swatch - BIOCERAMIKA w nowych modelach Gent i New Gent. Koperta zegarka wykonana w 2/3 z ceramiki i 1/3 materiału bio, utrzymana w białej stylistyce. Matowy, biały pasek oraz szlufki i zapięcie wykonane z materiałów pochodzenia naturalnego. Postaw na styl przyjazny środowisku!
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | SO31W100 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Gent |
| RODZAJ | nie dotyczy |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Bioceramic |
| ŚREDNICA KOPERTY | 34.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.75 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tworzywo pochodzenia naturalnego |
| KOLOR PASKA | Biały |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka, bioceramic |