Producenci
SWATCH STOCK XCHANGE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | YVS429 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | IRONY-CHRONO |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 43.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12.67mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Błękitny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Brązowy z białymi przeszyciami |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka |
| INFORMACJE DODATKOWE | Datownik |
| DATOWNIK | Tak |