Producenci
SWATCH PRIMARILY GREEN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SWATCH PRIMARILY GREEN
Ten zielony chronograf ma zieloną tarczę z beżowymi i ciemnozielonymi nadrukami oraz wskazówkami i indeksami świecącymi w ciemności. Pasek, sprzączka i szlufka w tym samym odcieniu ostatecznie decydują o dominacji zieleni na tym sportowym zegarku.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | SUSG407 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | ZEGARKI Z CHRONOGRAFEM |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 14.03mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Zielony |
| INDEKSY | cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Zielony |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka,polimer |