Producenci
SWATCH PERLATO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | GE247 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Gent |
| RODZAJ | nie dotyczy |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 34.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.75 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | indeksy,cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka,polimer |