Producenci
SWATCH HAMARACE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | GO702 |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo pochodzenia naturalnego |
| ŚREDNICA KOPERTY | 34.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.75 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Błękitny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka, polimer |