Producenci
FLIK FLAK STRIPY PURPLE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FLIK FLAK STRIPY PURPLE
Edukacyjny zegarek dla dzieci STRIPY PURPLE ze wszystkimi odcieniami fioletu to fantastyczny prezent dla dzieci! Kolorowe ćwiartki na tarczy pomogą szybko i przyjemnie nauEdukacyjny zegarek dla dzieci STRIPY PURPLE ze wszystkimi odcieniami fioletu to fantastyczny prezent dla dzieci! Kolorowe ćwiartki na tarczy pomogą szybko i przyjemnie nauczyć się rozpoznawać godziny! czyć się rozpoznawać godziny!
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | FBNP225 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | FLIK FLAK POWER TIME |
| RODZAJ | Uniseks |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo pochodzenia naturalnego |
| ŚREDNICA KOPERTY | 31.85mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.25mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tworzywo sztuczne z recyklingu |
| KOLOR PASKA | Fioletowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka, tworzywo pochodzenia naturalnego |