Producenci
FLIK FLAK MELONADE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FLIK FLAK MELONADE
Zielona przezroczysta koperta z polimeru i tarcza z cyfrowym nadrukiem sprawiają, że ten szwajcarski zegarek to prawdziwy hit wśród dzieci. Materiałowy pasek, który można prać w temperaturze 40°C ozdabiają nadrukowane arbuzy i cytryny, dodając właścicielowi wyjątkowej świeżości.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | FBNP158 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | FLIK FLAK STORY TIME |
| RODZAJ | Uniseks |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 31.85mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.25mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Różowy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tekstylny |
| KOLOR PASKA | Różowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka,polimer |