Producenci
FLIK FLAK LIMONATA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FLIK FLAK LIMONATA
Zegarek LIMONATA będzie fantastycznym prezentem dla każdego dziecka, które kocha przyrodę i lubi być w centrum zainteresowania. Żywa tarcza z cyfrowym nadrukiem umili naukę korzystania z zegarka, a jasny pasek materiałowy można prać w temperaturze 40°C, więc nie trzeba się martwić, że się zabrudzi.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | FPNP061 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | FLIK FLAK POWER TIME |
| RODZAJ | Uniseks |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 31.85mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.25mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Biało żółty |
| INDEKSY | cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tekstylny |
| KOLOR PASKA | Niebieski |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka,polimer |