Producenci
FLIK FLAK BIKYWAY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FLIK FLAK BIKYWAY
Popatrz na BIKYWAY! Stylowy, zielono-niebieski zegarek dla dzieci ucieszy miłośników dwóch kółek. Edukacyjny prezent do nauki godzin!
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | FBNP210 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | FLIK FLAK POWER TIME |
| RODZAJ | Uniseks |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo pochodzenia naturalnego |
| ŚREDNICA KOPERTY | 31.85mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.25mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Zielony |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tworzywo sztuczne z recyklingu |
| KOLOR PASKA | Zielony |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka, tworzywo pochodzenia naturalnego |