Producenci
FLIK FLAK ACQUALICIOUS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FLIK FLAK ACQUALICIOUS
ACQUALICIOUS will be spotted from across the playground thanks to its totally radical solid turquoise case, rotating bezel and strap. Vibrant orange touches complete the look on this Swiss watch for kids which is guaranteed to make it cool to learn to tell the time! A gift for kids that will turn you into a super star.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | FCSP100 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | FLIK FLAK POWER TIME |
| RODZAJ | Uniseks |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNICA KOPERTY | 36.70mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.23mm |
| RODZAJ SZKŁA | Hesalitowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tworzywo sztuczne z recyklingu |
| KOLOR PASKA | Niebieski |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka,polimer |